Головна Банки Небанківський фінансовий сектор Кібершахрайство

Шахрайська схема "Допомога від держави 5600 грн"

Шахрайська схема "Допомога від держави 5600 грн". Через соціальні мережі та месенджери відбувається масове розповсюдження повідомлення про надання допомоги громадянам України під час проведення бойових дій та під час воєнного стану в Україні у розмірі 5600 гривень.

Шахрайська схема "Грошова допомога 7500 грн"

Шахрайська схема "Грошова допомога 7500 грн". В соціальній мережі Фейсбук розповсюджується рекламне повідомлення про надання допомоги малозабезпеченим та безробітним за рішенням президента України у розмірі 7500 грн.

Шахрайська схема "Компенсації для громадян України"

Шахрайська схема "Компенсації для громадян України". В соціальних мережах Інстаграм та Фейсбук поширюється рекламне повідомлення: "Отримання виплат для всіх громадян України у зв'язку зі значною допомогою, яка надходить від країн-союзників, Володимир Зеленський ухвалив важливе рішення - фінансово допомогти всім громадянам України. Кожен громадянин може подати заявку й отримати виплату від 50 000 грн."

Шахрайська схема "Соціальні виплати від ООН"

Шахрайська схема "Соціальні виплати від ООН". В соціальній мережі Фейсбук розповсюджується рекламне повідомлення про надання допомоги від ООН у вигляді соціальних виплат, що містить запрошення на приєднання до групи у месенджері Viber.

Шахрайська схема "Фінансова допомога для всіх українців"

Шахрайська схема "Фінансова допомога для всіх українців". Через соціальні мережі та месенджери відбувається масове розповсюдження повідомлення про надання допомоги громадянам України і у розмірі 6500 гривень.

Шахрайська схема "ПромОплата"

Шахрайська схема "ПромОплата". Через соціальні мережі та месенджери відбувається розповсюдження рекламного повідомлення, що містить посилання на інтернет магазин техніки Apple.

Шахрайська схема "Допомога від "Європи"

Шахрайська схема "Допомога від Європи". В соціальній мережі Фейсбук розповсюджується рекламне повідомлення про надання єдиноразової фінансової допомоги в розмірі 12000 грн.

Шахрайська схема "Допомога від держави"

Шахрайська схема "Допомога від держави". Через соціальні мережі та месенджери відбувається масове розповсюдження повідомлення про надання допомоги громадянам України під час проведення бойових дій та під час воєнного стану в Україні у розмірі 4780 гривень.

Шахрайська схема "ЄПідтримка"

Шахрайська схема "ЄПідтримка". Через соціальні мережі та месенджери відбувається масове розповсюдження повідомлення про надання допомоги в рамках Програми "єПідтримка" у зв’язку із втратою частини заробітної плати (доходу), робота (економічна діяльність) яких тимчасово зупинена внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні у розмірі 12000 гривень до 31 червня 2023.

Шахрайська схема "ЄДопомога"

Шахрайська схема "ЄДопомога". Через соціальні мережі та месенджери поширюються повідомлення про можливість отримання допомоги на Платформі єДопомога кожному, хто постраждав від російської агресії, здійснюється прийом заявок на виплату грошової допомоги від міжнародних організацій у розмірі 7800 грн.