Головна Банки Небанківський фінансовий сектор Кібершахрайство

Шахрайська схема "ЄДопомога"

Шахрайська схема "ЄДопомога". Через соціальні мережі та месенджери поширюються повідомлення про можливість отримання грошової допомоги на фейковій Платформі ЄДопомога.

Шахрайська схема "ЄВідновлення"

Шахрайська схема "ЄВідновлення". Нова програма допомоги від Красного Креста розчитана на 4 місяці. Кожен, хто має право на допомогу і зареєстрований на неї, буде отримувати по 7.500 грн. в місяць протягом 4 місяців. Кожен такий зареєстрований зможе отримати 30 000 грн.

Шахрайська схема "ЄДопомога"

Шахрайська схема "ЄДопомога". Через соціальні мережі та месенджери поширюються повідомлення про можливість отримання допомоги на фейковій Платформі ЄДопомога в рамках другого етапу прийому заявок на виплату грошової допомоги від міжнародних організацій.

Шахрайська схема "Грошова допомога 9350 грн"

Шахрайська схема "Грошова допомога 9350 грн". Через соціальні мережі та месенджери відбувається масове розповсюдження повідомлення про надання допомоги громадянам України від держави у розмірі 9350 гривень.

Шахрайська схема "Виплати від Ощадбанку"

Шахрайська схема "Виплати від Ощадбанку". Через соціальні мережі та месенджери відбувається масове розповсюдження повідомлення про надання допомоги громадянам України від Ощадбанку у розмірі 3300 гривень.

Шахрайська схема "ЄДопомога"

Шахрайська схема "ЄДопомога". Через соціальні мережі та месенджери поширюються повідомлення про можливість отримання допомоги на фейковій Платформі ЄДопомога. Виплату UNICEF можуть отримати абсолютно всі українці віком від 18 років.

Шахрайська схема "Допомога від Ощадбанку"

Шахрайська схема "Допомога від Ощадбанку". Через соціальні мережі та месенджери відбувається масове розповсюдження повідомлення про надання допомоги громадянам України від Ощадбанку і у розмірі 6500 гривень.

Шахрайська схема "Допомога українцям 9000 грн"

Шахрайська схема "Допомога українцям 9000 грн". Через соціальні мережі та месенджери відбувається масове розповсюдження повідомлення про надання допомоги громадянам України і у розмірі 9000 гривень.

Шахрайська схема "Виплати ДІЯ 9500 грн"

Шахрайська схема "Виплати ДІЯ 9500 грн". Через соціальні мережі та месенджери відбувається масове розповсюдження повідомлення про надання допомоги громадянам України у розмірі 9500 гривень.

Шахрайська схема "Виплати 9350 грн"

Шахрайська схема "Виплати 9350 грн". Через соціальні мережі та месенджери відбувається масове розповсюдження повідомлення про надання допомоги громадянам України під час проведення бойових дій та під час воєнного стану в Україні у розмірі 9350 гривень.